Informacje

Regulamin O nas Współpraca

O nas


W szafkach z zabawkami dzisiejszych dzieci bardzo rzadko można spotkać takie, które nie wymagają baterii. Dzieci karmione są grami wideo i wirtualną rzeczywistością. Tego typu doświadczenia mogą co prawda stymulować emocjonalnie czy poznawczo, ale istnieje poważne ryzyko odebrania maluchom zdolności do innych, bardziej kreatywnych form zabawy.

My postawiliśmy sobie zadanie wzbogacenia dziecięcego świata o zabawki, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim proste i trwałe; pozbawione nowinek technicznych, ale za to wyjątkowo rozwijające fantazję, wyobraźnię i kreatywność. Kształtujące również zdolności manualne tak ważne od najmłodszych lat.

W naszym sklepie znajdziesz zabawki, które przetrwają pokolenia, które po otwarciu pudełka pachną drewnem, są bezpieczne, wielokrotnie tworzone ręcznie, wykańczane materiałami bez toksyn i chemii. Nie epatują dźwiękami i kolorami, ale są przyjazne, delikatne i stwarzają wiele możliwości wykorzystania. Są proste i wyjątkowo estetyczne. Tymi zabawkami będziesz bawić się razem z dzieckiem :)

Życzymy przyjemnych zakupów

- obsługa sklepu PannaKlara -
 

« wróć

Regulamin O nas Współpraca